Boomway.pl Lider przedsiębiorczości
Infolinia: 535 502 570

Aktualności

Na GPW S.A przyznano prestiżowy tytuł usłudze boomway.pl !

 Na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A. Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw przyznała usłudze boomway.pl prestiżowy tytuł  Lidera Przedsiębiorczości 2013 ! Uroczysta Gala wręczenia statuetek odbyła się w głównej Sali notowań na GPW S.A podczas konferencji organizowanej przez GPW Capital Market Summit w dniach 6-7.12.2013r.

 Wyróżnienia nadane zostały za szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności i konkurencyjności na rynku krajowym i zagranicznym, a także za umiejętne korzystanie ze środków unijnych, które są przeznaczane na rozwój firmy.

 Przy weryfikacji firmy brano pod uwagę: wysoką jakość i walory oferowanych wyrobów i usług, wykorzystanie nowoczesnych technik i technologii produkcji, nowoczesnych metod zarządzania firmą, a także umiejętne wykorzystywanie możliwości finansowania działalności ze środków unijnych.

 

Laureatom nagrody wręczali:

Olgierd Dziekoński Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP

Edward Tomasz Połaski Prezes Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Paweł Graniewski Wiceprezes Giełdy Papierów Wartościowych S.A 

 

Zapraszamy również do zapoznania się z relacją zdjęciową i materiałami które są dostępne pod adresem: http://www.fund.org.pl/redir,index?wiecej=4039&wiecej_news=1

 

Pozdrawiamy,
Zespół boomway.pl

   
Wróć do strony głównej