Boomway.pl Lider przedsiębiorczości
Infolinia: 535 502 570

Aktualności

Oficjalne uruchomienie Serwisu boomway.pl

27 grudnia 2010 Serwis boomway.pl został zamieszczony w sieci i otworzył drzwi do nowego, wygodnego i kompleksowego źródła wiedzy dla wszystkich firm/przedsiębiorców, głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wprowadziliśmy tym samym nową usługę na rynek – stworzyliśmy miejsce w którym przedsiębiorcy będą mogli się dowiedzieć w sposób jak najbardziej prosty i wygodny jak usprawnić działania swojej firmy. Znajdą tu odpowiedź m.in. :

  • jak osiągnąć cele biznesowe (w ramach uruchomionych na Serwisie dziedzin gospodarczych);
  • czy pożądana usługa zewnętrzna jest dla nich optymalna;
  • na co uważać przed rozpoczęciem współpracy z firmami zewnętrznymi.

Czym jest Serwis boomway.pl?- Jest to przede wszystkim znacząca ewolucja w świecie doradztwa biznesowego. Boomway.pl przenosi doradztwo biznesowe w nową przestrzeń – przestrzeń e-doradztwa opartego na wygodnym pozyskiwaniu wiedzy biznesowej z wielu dziedzin gospodarczych.  Dzięki współpracy z najlepszymi Ekspertami w danych dziedzinach z całej Polski, Serwis odpowiada na konkretne zapytania firm, udostępnia wiedzę trudną do zdobycia we własnym zakresie i  przedstawia ją w sposób rzetelny i obiektywny.

Rozwój Internetu i całej gospodarki przyczynia się do dużej dezorientacji, trudno znaleźć informacje, które są nam potrzebne. Odnajdywanie informacji szczególnie tych, które mają usprawnić nasz biznes jest czasochłonne, często drogie i mało efektywne.

Rynek dziś mówi do przedsiębiorców następujące przesłanie:

„Przedsiębiorco chcesz się czegoś dowiedzieć na temat konkretnych rozwiązań biznesowych to znajdź firmę, która wdraża takie rozwiązania- dostaniesz ofertę i sam oceń, która jest najlepsza”

Serwis boomway.pl od samego początku gdy przedsiębiorca rozważa jakieś rozwiązanie biznesowe – uświadamia go o zasadności tego rozwiązania, o ryzykach, o korzyściach, mówi – na co trzeba uważać przed nawiązaniem współpracy z firmą zewnętrzną.

Serwis boomway.pl wyszukuje z rynku najbardziej rzetelnych i doświadczonych ekspertów – przestrzegających następującą zasadę biznesową – „biznes to długofalowy proces spełniania w sposób efektywny wymagań klienta, bazujący na zaufaniu, na traktowaniu interesu klienta jak interesu własnego”.

Przy tworzeniu Serwisu kierowaliśmy się zasadą, żeby był on jak najbardziej transparentny, funkcjonalny - przedsiębiorca ma szybko dostać odpowiedź, która go interesuje.

Jesteśmy przekonani, że nasza inicjatywa przyczyni się do podejmowania racjonalnych decyzji przez przedsiębiorców, obniży koszty prowadzenia działalności oraz przede wszystkim podniesie wartość polskich małych i średnich firm.

Wróć do strony głównej