Boomway.pl Lider przedsiębiorczości
Infolinia: 535 502 570

Aktualności

Miesięcznik „Stosunki Międzynarodowe” został naszym Partnerem

Miesięcznik „Stosunki Międzynarodowe" ukazujący się na polskim rynku nieprzerwanie od 12 lat, jest pierwszym i jedynym tytułem poświęconym kwestiom polityki zagranicznej i stosunków międzynarodowych na polskim rynku prasy i mediów.

 

 

 

Miesięcznik „Stosunki Międzynarodowe”

Artykuły cechuje naukowa rzetelność, ale jednocześnie łatwy, publicystyczny język, przystępny dla każdego odbiorcy. Ważnym zadaniem magazynu jest pełnienie roli promotora poglądów uznanych ekspertów i fachowców ze swoich dziedzin. Pismo opiera się na ekspertach zarówno polskich jak i zagranicznych. Na jego łamach publikują cywile, wojskowi, studenci, doktoranci i kadra naukowa, eksperci ośrodków badawczych, politycy. Autorami są oprócz uznanych ekspertów w swoich dziedzinach jak np. Ambasador Jerzy M. Nowak czy Krzysztof Kubiak są również wybitni doktoranci i specjaliści min. z takich obszarów jak bezpieczeństwo międzynarodowe czy gospodarka. Stale wzrastający nakład oraz liczba współpracowników czynią ze „Stosunków Międzynarodowych” jeden z najbardziej opiniotwórczych tytułów na polskim rynku. Pismo dociera do czterech podstawowych grup odbiorców: dyplomatów i urzędników administracji państwowej, kadry zarządzającej, środowiska akademickiego i naukowego oraz czytelników ogólnych. Ponadto „Stosunki Międzynarodowe" aktywnie uczestniczą we wspieraniu polskiej nauki z zakresu stosunków międzynarodowych, politologii, administracji, prawa, bezpieczeństwa i obronności. Wspierają między innymi młodych doktorantów z zakresu nauk politycznych i administracji.

Serwis Stosunki.pl 

Wraz z uruchomieniem nowej strony internetowej rozpoczęto wydawanie pisma w formie elektronicznej, dzięki czemu zdecydowanie zwiększony został jego zasięg.

Miesięcznik "Stosunki Międzynarodowe" ma również swoj profil na portalu społecznościowym Facebook i blisko 2500 tysiąca fanów. Za jego pośrednictwem pismo informuje o:

Wróć do strony głównej