Boomway.pl Lider przedsiębiorczości
Infolinia: 535 502 570

Aktualności

Do grona naszych Partnerów Medialnych dołączyła Gazeta Finansowa

 

Portal GF24.pl

Portal powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie tygodnika ekonomicznego Gazeta Finansowa, istniejącego od 10 lat na rynku prasowym. Portal zawiera najświeższe informacje z zakresu: bankowości, giełdy, inwestycji, mediów i marketingu, ubezpieczeń, finansów, nieruchomości, prawa i biznesu wzbogacony o komentarze niezależnych ekspertów, a także dziennikarzy Gazety Finansowej. GF24.pl jest nie tylko analizą bieżących wydarzeń, ale także pokazuje prognozy na nadchodzące tygodnie, wsparte doświadczeniem uznanych analityków, dzięki temu uważana jest za cenne źródło informacji dla biznesu.

Portal adresowany jest przede wszystkim do kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla dyrektorów finansowych, osób pracujących w instytucjach finansowych (m.in. brokerów ubezpieczeniowych, bankowców, pracowników firm leasingowych, domów maklerskich, firm consultingowych, pośredników handlu nieruchomościami) i w przedsiębiorstwach (pracowników działów handlowych, finansowych, marketingu, personalnych, księgowości) oraz studentów i osób indywidualnych.

Tygodnik Gazeta Finansowa

Tygodnik Gazeta Finansowa wydawany jest w nakładzie 20 000 egzemplarzy. Zawiera informacje, analizy i komentarze z zakresu: bankowości, giełdy, inwestycji, ubezpieczeń, nieruchomości, finansów, mediów i marketingu i prawa. W każdy piątek prezentowany jest w nim przegląd wydarzeń mijającego tygodnia i prognozy na nadchodzące tygodnie.

Pismo opisuje i komentuje najważniejsze wydarzenia polityczne mające wpływ na gospodarkę. W poszukiwaniu informacji stawia trudne pytania i porusza niewygodne tematy min.:

Wróć do strony głównej