Boomway.pl Lider przedsiębiorczości
Infolinia: 535 502 570

Aktualności

Nawiązaliśmy współpracę z serwisem finansowym mBrokers.pl

Portal Finansowy mBrokers.pl ukazuje informacje z całego rynku kapitałowego z naciskiem na treści biznesowe, co wiąże się także z ogólną tematyką finansów.

 

Działy obejmują takie zagadnienia jak rynek kapitałowy, finanse, firma, prawo, psychologia, marketing, motoryzacja. Na stronie dostępna jest również szeroka baza instytucji oraz urzędów, a także produkty finansowe największych banków w Polsce.

Portal internetowy mBrokers.pl działa od maja 2010 roku i jest ciągle rozwijanym serwisem finansowym, skupiającym wokół siebie coraz to nowych użytkowników, którzy z perspektywy długookresowego czasu ciągle powracają w poszukiwaniu nowych rzetelnych informacji.

mBrokers.pl został stworzony w odpowiedzi na potrzebę polskich internautów poszukiwania rzetelnych informacji w zakresie szeroko rozumianych finansów. Jednocześnie Portal kładzie szczególny nacisk, na dostarczanie bieżących informacji z sektora gospodarki, ekonomii i polityki. Prócz informacji z sektora finansów, Portal skupia się na dostarczaniu internautom bieżących wiadomości kapitałowych. Wskazuje, jak również kieruje użytkowników w możliwe formy inwestycji, które mają na celu odnotowanie zysku w określonym terminie.

Misją Portalu mBrokers.pl jest dostarczanie rzetelnych informacji biznesowych i finansowych użytkownikom, w celu podjęcia przez nich samym korzystnych decyzji finansowych i inwestycyjnych.

Dołącz do grona Fanów naszego Partnera:

Wróć do strony głównej