Boomway.pl Lider przedsiębiorczości
Infolinia: 535 502 570

Aktualności

Do grona naszych Partnerów Medialnych dołączył tygodnik Kurier Południowy

Kurier Południowy jest bezpłatnym tygodnikiem o tematyce lokalnej i regionalnej.

 

 

Kurier Południowy ukazuje się w nakładzie 100 tys. egzemplarzy na terenie warszawskiej dzielnicy Ursynów oraz w pięciu powiatach: piaseczyńskim, pruszkowskim, grodziskim, grójeckim i otwockim. Jest największą, najłatwiej dostępną i najchętniej czytaną gazetą regionu (37 gmin), zamieszkałych przez prawie milionową populację.

Na łamach tygodnika można znaleźć tematykę społeczną, polityczną, kulturalną i sportową - wszystko o sprawach bliskich czytelnikom, wydarzeniach, o których nie dowiedzą się z innych mediów. Kurier Południowy ukazuje się w czterech różnych wydaniach. Dzięki temu zachowuje tożsamość lokalną a także profil, adekwatny do specyfiki danego regionu.

Młody, dynamiczny i ambitny zespół redakcyjny tworzy gazetę, która profesjonalizmem i atrakcyjnością tematyki w niczym nie ustępuje prasie, za którą zwykle trzeba płacić. To materiały prasowe nadają ton gazecie i przesądzają o wyjątkowej sile części reklamowej pisma. Kurier Południowy nie jest przeglądany, jak to się dzieje z większą częścią innych bezpłatnych gazet, ale jest uważnie czytany i komentowany. Uczestniczy w życiu społecznym regionu jako inicjator i organizator wielu akcji społecznych: charytatywnych, kulturalnych i sportowych. Współtworzy tożsamość lokalną regionu i aktywizuje lokalne środowiska w budowie społeczeństwa obywatelskiego.

Wróć do strony głównej