Boomway.pl Lider przedsiębiorczości
Infolinia: 535 502 570

Aktualności

Zmiany na Serwisie boomway.pl

Drodzy Użytkownicy,

W związku z prężnym rozwojem Serwisu usługa boomway.pl została zmodyfikowana i wzbogacona o nowe funkcjonalności min. możliwość zlecania raportów z badania wiarygodności konkurenta/kontrahenta. Opiekę Ekspertów boomway.pl można teraz nabyć w 3 Pakietach: Comfort, Titanium i „Doradztwo dla wymagających”. W związku ze zmianami modyfikacji uległ również regulamin Serwisu, z którym powinni Państwo się zapoznać. Poniżej prezentujemy nową ofertę boomway.pl:

Pakiet Comfort –  całoroczna opieka ekspercka. W ramach Pakietu Comfort Użytkownik otrzymuje 3 analizy automatyczne do wykorzystania w miesiącu oraz 3 pogłębione analizy indywidualne (do 5 dni roboczych) do wykorzystania w miesiącu. Po otrzymaniu analizy Użytkownik ma możliwość otrzymania dalszej pomocy Ekspertów Serwisu. Składka roczna za Pakiet Comfort wynosi 3000 zł netto. Po opłaceniu składki Użytkownik otrzymuje emblemat „Bezpiecznej Firmy”, który symbolizuje świadomość firmy, jakość i jej rozwój. Emblemat „Bezpieczna Firma” posiadają firmy, które chcą zapewnić sobie prowadzenie efektywnej i skutecznej działalności biznesowej, umocnienie swojej pozycji rynkowej oraz dostosowanie się do zmieniających warunków rynkowych. W ramach Pakietu Comfort jedna osoba może zlecać analizy (utworzenie konta dla jednej osoby na Serwisie boomway.pl).

Titanium – zaawansowana całoroczna opieka ekspercka. W ramach Pakietu Titanium Użytkownik otrzymuje 3 analizy automatyczne do wykorzystania w miesiącu oraz 3 pogłębione analizy indywidualne (do 5 dni roboczych) do wykorzystania w miesiącu. Po otrzymaniu analizy Użytkownik ma możliwość otrzymania dalszej pomocy Ekspertów Serwisu. Składka roczna za Pakiet Titanium wynosi 7000 zł netto. Po opłaceniu składki Użytkownik otrzymuje emblemat „Bezpiecznej Firmy”, który symbolizuje świadomość firmy, jakość i jej rozwój. W ramach Pakietu Titanium trzy osoby mogą zlecać analizy (utworzenie kont dla trzech osób na Serwisie boomway.pl). W ramach Pakietu Titanium Użytkownik otrzymuje raporty z badania wiarygodności konkurenta/kontrahenta. Ma do wykorzystania 12 raportów w ciągu roku.*

* Raport zawiera: pełen zestaw danych opisujących status formalny i sytuację finansową firmy, dane identyfikacyjne, opis działalności, historię firmy, strukturę kapitału, zatrudnienie, dane finansowe, oddziały i filie a także dane rachunków bankowych i historię płatności, Ocenę Firmy oraz informacje z Krajowego Rejestrów Dłużników (KRD). Zlecanie wykonania raportu odbywa się poprzez wpisanie nazwy firmy w Panelu Użytkownika. Serwis informuje Użytkownika o gotowym raporcie, który jest gotowy do pobrania w formacie PDF w Panelu Użytkownika. Przygotowanie raportu przez Serwis trwa do 7 dni roboczych.

„Doradztwo dla Wymagających” – wiedza biznesowa pod indywidualne zamówienie, czyli indywidualne zamówienia informacji biznesowych, w tym jawnych i niejawnych, W ramach „Doradztwa dla Wymagających” Użytkownik otrzymuje 3 analizy automatyczne do wykorzystania w miesiącu oraz 3 pogłębione analizy indywidualne (do 5 dni roboczych) do wykorzystania w miesiącu. Po otrzymaniu analizy Użytkownik ma możliwość otrzymania dalszej pomocy Ekspertów Serwisu. Składka roczna ustalana jest indywidualnie. Po opłaceniu składki Użytkownik otrzymuje emblemat „Bezpiecznej Firmy”, który symbolizuje świadomość firmy, jakość i jej rozwój. W ramach „Doradztwa dla Wymagających” liczba osób mogących zlecać analizy jest ustalana indywidualnie. Użytkownik otrzymuje raporty z badania wiarygodności konkurenta/kontrahenta (liczba raportów do wykorzystania w ciągu roku ustalana jest indywidualnie).

Wróć do strony głównej