Boomway.pl Lider przedsiębiorczości
Infolinia: 535 502 570

Aktualności

Media piszą o Serwisie boomway.pl!

Potencjał Serwisu boomway.pl został doceniony przez wiodące na rynku portale biznesowe: Bankier.pl, IPO.pl, ZielonyDziennik.pl:

"Serwis boomway.pl pomaga w wyzwoleniu produktywności MŚP. Ten innowacyjny serwis internetowy jest „doradcą biznesowym online”. Serwis powstał na bazie projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i został bardzo wysoko oceniony przez PARP. Inicjatywą społeczną projektu jest poprawa rentowności firm z sektora MŚP oraz optymalizacja ich kosztów. Serwis boomway.pl jest jedynym w Polsce, a  w przyszłości chce być największym internetowym obiektywnym doradcą biznesowym w każdej świadomej biznesowo firmie z sektora MŚP..."

Źródło: Bankier.pl
 

"Rozwiązaniem tego problemu może być innowacyjny serwis internetowy boomway.pl. Serwis boomway.pl powstał na bazie projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, którego celem jest poprawa rentowności firm z sektora MŚP oraz optymalizacja ich kosztów. Serwis boomway.pl jest jedynym w Polsce internetowym doradcą biznesowym dla firm z sektora MŚP. Użytkownik Serwisu otrzymuje szybko i wygodnie obiektywną wiedzę w postaci analizy, jak zrealizować cele biznesowe swojej firmy..."

Źródło: IPO.pl
 

"Niepokojący jest jednak fakt, iż wraz z rozwojem branży outsourcingowej wzrosła liczba stosowania nieetycznych praktyk biznesowych przez te firmy. Równowagę w tym aspekcie ma zapewnić Serwis www.boomway.pl, który powstał w celu uświadomienia MŚP ile mogą zaoszczędzić dzięki wdrożeniu nowego rozwiązania w swojej firmie, jakie czynności muszą poczynić w związku z planowanym przedsięwzięciem i przede wszystkim przestrzec na jakie aspekty powinny zwrócić uwagę przy nawiązywaniu współpracy z firmą zewnętrzną..."

Źródło: ZielonyDziennik.pl

Wróć do strony głównej