Boomway.pl Lider przedsiębiorczości
Infolinia: 535 502 570

Aktualności

Ruszył Program Partnerski „24h Serwis know-how dla firm”

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa iż ruszył elitarny Program Partnerski „24h Serwis know-how dla firm” skierowany do wiodących na polskim rynku Portali biznesowych.

Udział w Programie mogą wziąć jedynie Portale informacyjne, które na swoich stronach prezentują wysokiej jakości treści biznesowe oraz mogą się poszczycić dużą oglądalnością. Udział w programie jest bezpłatny i może przynieść Partnerom wiele korzyści. Największą z nich jest prestiż jaki zyskuje Portal poprzez udział w Programie, gdyż jego atrakcyjność wzrasta w oczach jego Użytkowników.

W stworzeniu tego Programu przyświecał nam cel społeczno-gospodarczy. Wyszliśmy z przekonania, że w dobie społeczeństwa informacyjnego wiedza stała się dobrem najdroższym i właściciele firm, kadra zarządzająca, czy też kierownicy potrzebują rzetelnej i obiektywnej wiedzy biznesowej by móc realizować swoje cele biznesowe. Postanowiliśmy zatem podzielić się ogromem wiedzy biznesowej naszych Ekspertów. Natłok informacji cyfrowej powoduje, że coraz trudniej jest odnaleźć w Internecie informacje rzetelne, aktualne i pozbawione kryptoreklamy. Firmy outsourcingowe zarabiają niebotyczne sumy, ponieważ mają dostęp do najaktualniejszych informacji z danej dziedziny. Wykorzystując fakt, że przedsiębiorcy spędzają długie godziny przed monitorem bezskutecznie wyszukując w Internecie potrzebnych im informacji, windują ceny i stosują nieetyczne praktyki biznesowe. Zapotrzebowanie na wiedzę biznesową firm jednak wciąż rośnie, a spirala wykluczenia cyfrowego zatacza coraz szerszy krąg…

Serwis boomway.pl jest lekarstwem na zaistniałą sytuację. Za naszymi plecami stoi rzesza Ekspertów, praktyków gospodarczych, firm usługowych o zweryfikowanej jakości, posiadających szeroką wiedzę z dziedzin związanych z prowadzeniem i rozwojem przedsiębiorstwa np.: fundusze unijne, kredyt i leasing dla firm, archiwizacja i niszczenie dokumentów, certyfikaty ISO, ubezpieczenia, ochrona osób i mienia, tworzenie i pozycjonowanie stron WWW itd. Wiedza biznesowa przygotowana indywidualnie pod Użytkownika jest rzetelna, aktualna i obiektywna, bowiem jakość analiz jest stale weryfikowana przez dział kontroli jakości. Przedsiębiorcy, którzy zarejestrują się w Serwisie mają dostęp do ogromnej skarbnicy wiedzy, z której mogą korzystać na każdym kroku prowadzonej działalności.

Dzięki udziale w Programie Partnerskim „24h Serwis know-how dla firm” wzrośnie atrakcyjność Portali, które do niego przystąpią. Użytkownicy tych Portali zyskają unikalną szansę na lepsze jutro – łatwy dostęp do wiedzy biznesowej, której potrzebują. Każdy Użytkownik klikając w emblemę Programu na stronie Partnera i opisując pokrótce swój cel biznesowy lub problem, otrzyma indywidualnie przygotowaną analizę biznesową.

Uczestnictwo w Programie daje Portalowi szereg dodatkowych korzyści, jak np. unikalną możliwość poznania jego Użytkowników. Z konta Partnera Portal dowie się jakie firmy (jego Użytkownicy) poszukują wiedzy biznesowej, jakie tematy ich interesują i w ramach jakich dziedzin zgłaszają zapotrzebowanie na wiedzę. Dzięki temu możliwe będzie lepsze dopasowanie treści na Portalu do ich potrzeb.

Elitarny Program Partnerski „24h Serwis know-how dla firm” jest przyjazny, otwarty i daje wiele możliwości. Oprócz korzyści finansowych Partnerzy otrzymują możliwość przeniesienia swojego biznesu i biznesów ich Użytkowników na wyższy poziom kultury biznesowej.

Zapraszamy Portale do udziału w Programie.

Wróć do strony głównej