Boomway.pl Lider przedsiębiorczości
Infolinia: 535 502 570

Aktualności

Nawiązaliśmy współpracę z Inicjatywą Firm Rodzinnych

IFR oferuje swoim Członkom forum dyskusji, budowę sieci kontaktów, spotkania w Internecie i na żywo z ludźmi ciekawymi, doświadczonymi i tymi, którzy mają podobne problemy.

 

http://firmyrodzinne.pl

 

Celem Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych IFR jest integracja środowiska, wspieranie rozwoju oraz pomoc w rozwiązywaniu specyficznych problemów przedsiębiorstw rodzinnych (jak sukcesja, konflikty czy doskonalenie kadr), wymiana doświadczeń, a także promowanie idei wolności gospodarczej, państwa prawa, społeczeństwa obywatelskiego oraz standardów etycznych. Stowarzyszenie dąży do tego, aby rozwój naszego kraju odbywał się z uwzględnieniem opinii, potrzeb i wkładu w życie publiczne środowiska firm rodzinnych.

 

W Polsce nie ma organizacji reprezentującej interesy firm rodzinnych. A firm rodzinnych jest około dwóch milionów! IFR stwarza warunki, aby każdy mógł coś zrobić dla siebie i innych. Firmy rodzinne w Polsce to w większości firmy małe i bardzo małe, choć są i duże, jak Fakro, Konspol, ITI czy Kruk. Są wśród nich firmy założone niedawno i firmy wielopokoleniowe. Wszystkie jednak, bez względu na wiek i wielkość, stają codziennie wobec takich samych wyzwań.

Stowarzyszenie oferuje swoim Członkom wymianę doświadczeń własnych, spotkania z mentorami oraz budowanie świadomości, więzi rodzinnych, wizerunku przedsiębiorczości rodzinnej także poprzez mentoring i doradztwo.

 

Inicjatywa Firm Rodzinnych ma swój profil na portalu społecznościowym Facebook!

http://www.facebook.com/pages/Inicjatywa-Firm-Rodzinnych/122755271079506

Dołącz do grona Fanów naszego Partnera!

Wróć do strony głównej