Budka telefoniczna do biura – komfort podczas rozmów

Budka telefoniczna do biura – komfort podczas rozmów

Hałasy panujące w biurze eliminują szanse na przeprowadzenie ważnej rozmowy w komfortowych warunkach? Budka telefoniczna do biura doskonale poradzi sobie z tym problemem! Stworzona specjalnie w tym celu kabina akustyczna sprawi, że nic nie przeszkodzi nam w trakcie ważnych negocjacji lub omawiania strategii firmy. 

Budka telefoniczna do biura – komfort podczas rozmów

W Polsce coraz częściej spotykamy się z biurami typu open space. Zapewniają one świetną komunikację między pracownikami i możliwość łatwiejszej współpracy. Posiadają jednak również istotną wadę – wielu pracowników skarży się na brak możliwości pełnego skupienia na wykonywanych obowiązkach. Szczególnie uciążliwa bywa sytuacja, kiedy dzwoni do nas ważny klient, a panujący w biurze hałas uniemożliwia przeprowadzenie rozmowy w spokoju. Rozwiązaniem tego problemu jest budka telefoniczna do biura, dzięki której możemy szybko zapewnić sobie warunki idealne do dyskutowania o szczególnie istotnych kwestiach. Taka kabina akustyczna sprawdzi się również zawsze wtedy, kiedy będziemy potrzebować chwili skupienia. Co sprawia, że na jej zakup decyduje się coraz więcej firm? 

Budka telefoniczna do biura – cisza i spokój 

Dlaczego budka telefoniczna do biura jest tak doskonałym miejscem do prowadzenia rozmów telefonicznych? Ponieważ przebywając w jej wnętrzu, nie musimy obawiać się hałasów przenikających z zewnątrz. Jest to zasługą specjalnej folii akustycznej i paneli winylowych. W środku panuje więc absolutna cisza, a dodatkowo rozmowa, która odbywa się w budce nie jest słyszana przez osoby z zewnątrz. Budka telefoniczna do biura jest więc doskonałym rozwiązaniem w przypadku biur zorganizowanych na otwartej przestrzeni, a także dużych działów obsługi klienta. 

Długie rozmowy nie są problemem

Niewielka kabina akustyczna może sprawiać wrażenie niewygodnej, jednak nic bardziej mylnego! Takie elementy wyposażenia biura zostały zaprojektowane w taki sposób, by poruszanie się we wnętrzu budki było wygodne. Obrócenie się na fotelu również nie sprawi nam żadnego problemu. Aspektem wpływającym na komfort w trakcie długich rozmów i wideokonferencji jest wentylacja oraz obecność portów USB i gniazd umożliwiających ładowanie telefonu lub laptopa. Górne oświetlenie sprawia, że w budce panuje przyjemna jasność umożliwiająca swobodne wykonywanie obowiązków. Na uwagę zasługuje również wygląd budki telefonicznej do biura. Nowoczesny design świetnie prezentuje się w biurowej przestrzeni. Mała ilość zajmowanego przez kabinę miejsca gwarantuje natomiast możliwość wstawienia jej do biura o dowolnych wymiarach.

Dodaj komentarz