Dlaczego Twoi klienci docenią system rezerwacji wizyt online?

Dlaczego Twoi klienci docenią system rezerwacji wizyt online?

Odpowiedz sobie tak zupełnie szczerze – czy kalendarz papierowy pomaga Ci prowadzić biznes, niezależnie od jego skali? System rezerwacji wizyt online daje Ci przewagę, której potrzebujesz, by dotrzeć do nowych klientów. Automatyzuje Twoją pracę jako właściciela lub właścicielki, pomaga zarządzać zespołem, jeśli nie jest to działalność jednoosobowa. Pozwala dotrzeć do osób, które np. nie lubią dzwonić, by umówić się na wizytę lub ją odwołać. Umożliwia łatwiejsze zarządzanie rezerwacjami i płatnościami, bo te można realizować również online. Aplikacja do rezerwacji odmieni Twoją zawodową codzienność, bo pomoże Ci zwiększyć sprzedaż.

Czym dokładnie jest system rezerwacji wizyt online?

System rezerwacji wizyt online to prosta aplikacja, dzięki której pozbędziesz się papierowego kalendarza. Co więcej, obsłużysz płatności klientów oraz przypomnisz im o zbliżającym się spotkaniu. Oprogramowanie wysyła powiadomienia o rezerwacjach – mailowe, za pomocą SMS-ów oraz push. System możesz też zintegrować z aplikacją mobilną, którą szczególnie docenią klienci korzystający głównie ze smartfonów. Kalendarz rezerwacji umożliwia również płatności online – zaakceptujesz je zarówno z poziomu aplikacji, jak i strony internetowej. To przyspieszy obsługę rezerwacji, a klientom po prostu ułatwi życie.

Co jeszcze musisz wiedzieć? Aplikację do rezerwacji możesz bez problemu zintegrować z programami, z których już teraz korzystasz na co dzień. I tak na przykład:

 • Stripe obsługuje płatności online,
 • Zoom oraz Google Meet umożliwiają prowadzenie konsultacji online w formie video – dzięki integracji z aplikacją szybciej przekażesz klientom wygenerowany link do spotkania,
 • Google Calendar zsynchronizuje Twoje rezerwacje z prywatnym kalendarzem.

Dla kogo jest aplikacja do rezerwacji?

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz kilkuosobową firmę, czy udzielasz korepetycji lub indywidualnych konsultacji w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej. Rezerwacja wizyt online to rozwiązanie między innymi dla:

 • fryzjera,
 • salonu SPA,
 • tatuażystów,
 • psychologów i psychoterapeutek,
 • korepetytora języka obcego lub innych przedmiotów szkolnych,
 • trenerów osobistych,
 • prawniczek i doradców podatkowych,
 • fotografów,
 • siłowni,
 • fizjoterapeutek,
 • lekarzy świadczących usługi prywatne.

Kalendarz wizyt online szczególnie odciąża osoby działające w pojedynkę – masz wtedy wszystkie obowiązki na swojej głowie i nie możesz ich delegować komuś innemu. Chyba że… Zdecydujesz się na system rezerwacyjny, który przejmie część Twoich obowiązków, dając Ci więcej czasu na jakościową obsługę klientów i pracę kreatywną.

Czy kalendarz rezerwacji online rzeczywiście zmieni moją pracę?

Aplikacja do rezerwacji wizyt nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów, ale te kluczowe jak najbardziej. Jeśli do tej pory każde odwołanie spotkania z klientem wiązało się z niemałym chaosem organizacyjnym, to teraz będzie dużo łatwiej tym zarządzać. Kalendarz rezerwacji online zautomatyzuje Twoją pracę – nie oznacza to jednak, że będzie jak w zakładzie produkcyjnym z maszynami. To sprawi, że będziesz mieć więcej czasu dla klientów oraz wymyślanie i wdrażanie nowych rozwiązań, które klienci docenią. Aplikacja skuteczniej odpowiada na ich potrzeby – dobrze wiesz, że chcą wszystko szybciej, prościej i najlepiej bez kontaktu z drugą osobą. System rezerwacji online Calendesk pomoże Ci trafić do właśnie takich osób, a przy okazji usprawni kontakt ze stałymi klientami. Oni docenią, że się dla nich rozwijasz!

Dodaj komentarz