Boomway.pl Lider przedsiębiorczości
Infolinia: 535 502 570

Partnerzy medialni

Zostań naszym partnerem
medialnym

Idea programu

Przejdź na wyższy poziom kultury biznesowej ...

Lekcja z historii

W dobie społeczeństwa informacyjnego wiedza stała się dobrem najdroższym. Internet jest już tak powszechny, że 95% społeczeństwa ma do niego dostęp. Połowa przedsiębiorstw rejestrowanych co roku w GUS prowadzi działalność w świecie wirtualnym. Nikt z nas nie korzysta już z książek telefonicznych i nie dzwoni do biura informacji TP w poszukiwaniu informacji. Wszystkie potrzebne informacje wyszukujemy w sieci. Przez kilka ostatnich lat stworzono w sieci ogromne ilości informacji cyfrowej. Wielkość wszechświata cyfrowego w 2007 r. wynosiła zaledwie 45 GB informacji cyfrowej na każdego człowieka na Ziemi, obecnie wynosi już 450 GB. Zarówno społeczeństwo jak i przedsiębiorstwa zaczynają odczuwać skutki tej światowej cyfrowej eksplozji. Ogromny natłok informacji powoduje, że coraz trudniej jest odnaleźć informacje rzetelne, aktualne i pozbawione kryptoreklamy. Firmy outsourcingowe zarabiają niebotyczne sumy, ponieważ mają dostęp do najaktualniejszych informacji z danej dziedziny. Wykorzystując fakt, że przedsiębiorcy spędzają długie godziny przed monitorem bezskutecznie wyszukując w Internecie potrzebnych im informacji, windują ceny i stosują nieetyczne praktyki biznesowe. Zapotrzebowanie na wiedzę biznesową firm jednak wciąż rośnie, a spirala wykluczenia cyfrowego zatacza coraz szerszy krąg...

Serwis boomway.pl skarbnicą wiedzy biznesowej

Serwis boomway.pl jest lekarstwem na zaistniałą sytuację. Za jego plecami stoi rzesza Ekspertów, praktyków gospodarczych, firm usługowych o zweryfikowanej jakości, posiadających szeroką wiedzę z dziedzin związanych z prowadzeniem i rozwojem przedsiębiorstwa np.: fundusze unijne, kredyt i leasing dla firm, archiwizacja i niszczenie dokumentów, certyfikaty ISO, ubezpieczenia, ochrona osób i mienia, tworzenie i pozycjonowanie stron www itd. Wiedza biznesowa przygotowana indywidualnie pod Użytkownika jest rzetelna, aktualna i obiektywna, bowiem jakość analiz jest stale weryfikowana przez dział kontroli jakości. Przedsiębiorcy, którzy zapiszą firmę w Serwisie mają dostęp do ogromnej skarbnicy wiedzy, z której mogą korzystać na każdym kroku prowadzonej działalności. Serwis boomway.pl postanowił zaoferować właścicielom firm, kadrze zarządzającej i kierownikom pomoc społeczno-gospodarczą i podzielić się tą wartościową wiedzą z wiodącymi na runku Portalami informacyjnymi Stowarzyszeniami, Inicjatywami, Wspólnotami Firm i Katalogami Firm. W tym celu został stworzony Program Partnerski „24h Serwis know-how dla firm”. Uczestniczyć w nim mogą Portale biznesowe, Stowarzyszenia Biznesowe, Inicjatywy Biznesowe, Wspólnoty Firm i Katalogi Firm, które chciałyby zaoferować swoim Użytkownikom/Członkom coś więcej aniżeli ogólną informację gospodarczą. Nie każdy może przystąpić do Programu, lecz jego szczere chęci to połowa sukcesu.

Idea Programu Partnerskiego „24h Serwis know-how dla firm”

Dzięki udziale w PP „24h Serwis know-how dla firm” wzrośnie atrakcyjność strony www Partnera, ponieważ jego Użytkownicy/Członkowie zyskają unikalną szansę na lepsze jutro – łatwy dostęp do wiedzy biznesowej, której potrzebują. Użytkownicy/Członkowie mogą zadawać pytania Ekspertom boomway.pl na dwa sposoby. Pierwszy polega na wykorzystaniu przez Użytkownika/Członka specjalnego modułu, wkomponowanego w stronę www Partnera. Drugi natomiast polega na zamieszczeniu na stronie głównej Partnera emblemy Programu, po kliknięciu w którą Użytkownik/Członek zostanie przekierowany na Serwis boomway.pl. Po opisaniu pokrótce swojego celu biznesowego lub problemu Użytkownik/Członek otrzyma indywidualnie przygotowaną analizę biznesową.

Uczestnictwo w Programie daje szereg dodatkowych korzyści, jak np. unikalną możliwość poznania Państwa Użytkowników/Członków. Z konta Partnera, które otrzymają Państwo w Serwisie boomway.pl, będą Państwo mieli wgląd w to jakie firmy (Państwa Użytkownicy/Członkowie) poszukują wiedzy biznesowej, jakie tematy ich interesują i w ramach jakich dziedzin zgłaszają zapotrzebowanie na wiedzę. Dzięki temu możliwe będzie lepsze dopasowanie treści na Państwa stronach www do ich potrzeb.

Model biznesowy, który reprezentuje boomway.pl jest nowością na polskim rynku. Jest to pierwsza inicjatywa, która daje Małym i Średnim Przedsiębiorcom dostęp do obiektywnej wiedzy biznesowej, a jednocześnie uwzględnia ich indywidualne potrzeby.

Elitarny Program Partnerski „24h Serwis know-how dla firm” jest przyjazny, otwarty i daje wiele możliwości. Oprócz korzyści finansowych, otrzymają Państwo możliwość przeniesienia Państwa biznesu i biznesów Państwa Użytkowników/Członków na wyższy poziom kultury biznesowej. Przystąpienie do Programu jest bezpłatne, lecz Partner musi spełnić podstawowe wymogi.