Princess Filler – czy warto go wybrać?

Princess Filler – czy warto go wybrać?

Gama wypełniaczy skórnych Princess Filler jest produkowana przez austriacką firmę Croama-Pharma GmbH. Jest to firma, wyróżniająca się długą historią opracowywania produktów z kwasem hialuronowym. Produkty princess filler są najwyższej jakości. Wyróżniają się starannie dobranymi komponentami i unikalnym, zautomatyzowanym procesem produkcyjnym.

Najważniejsze zalety

Przede wszystkim skutecznie zwalczają oznaki starzenia się. Jednocześnie wyglądamy bardzo naturalnie. Princess filler cena jest bardzo atrakcyjna. Naturalnie występujący w naszym organizmie kwas hialuronowy jest niezbędny dla jędrnej i elastycznej skóry. Ponadto pomaga utrzymać właściwe nawilżenie skóry. Warto pamiętać, że starzenie się i czynniki środowiskowe, przede wszystkim ekspozycja na słońce i wolne rodniki, z czasem powodują obniżenie poziomu kwasu hialuronowego. Dlatego powstają cienkie linie i zmarszczki. Skóra staje się zwiotczała i nie jest właściwie nawilżona. Princess filler temu zapobiega. Dlatego warto go wybrać.

Zabieg jest właściwie bezbolesny. Jest to możliwe, dzięki połączeniu kwasu hialuronowego z lidokainą (miejscowe znieczulenie). Princess filler opinie są bardzo pozytywne. Wyniki będą widoczne natychmiast po leczeniu. Mogą być widoczne nawet przez kilka miesięcy. Wszystko zależy od konkretnie użytego produktu. Princess filler może być pomocny w leczeniu bruzd na czole, zmarszczek wokół ust, fałd nosowo-wargowych, linii marionetkowych (od ust do brody). Używane są również do konturowania policzków i podbródka, obszaru skroniowego. Dodaje objętości ustom.

Ważne informacje

Produkty princess są przezroczyste, sterylne, biodegradowalne, lepkie, sprężyste,izotoniczne. Princess filler hurtownia są homogenizowane i jednofazowe. Wykorzystują łańcuchowego i niełańcuchowego kwasu hialuronowego, pochodzenia niezwierzęcego, wytworzonego w wyniku biofermentacji.

 

Najczęściej te produkty zawierają lidokainę, znieczulającego miejscowo, w celu łagodzenia bólu. Sklep medycyny estetycznej oferuje produkty z dodatkiem glicerolu, aby wspomóc nawodnienie skóry. Istnieją trzy różne produkty w gamie wypełniaczy Princess, które są nieco inaczej sformułowane: Princess Filler 1 ml, Princess Rich 1 ml i Princess Volume 1 ml.

Typy produktów

Princess Filler 1 ml zawiera 23 mg/ml kwasu hialuronowego. Tyle samo zawiera Princess Volume 1 ml. Hurtownia estetyczna ma w swojej ofercie też Princess Rich 1 ml. Zawiera on 18 mg/ml kwasu hialuronowego. Hurtownia medycyny estetycznej oferuje zróżnicowaną ofertę. Nie musimy mieć badania skóry, pod kątem alergicznym, przed wdrożeniem leczenia.

Leczenie za pomocą wypełniaczy skórnych Princess nie jest trwałe. Zwykle wyniki utrzymują się kilka miesięcy. Zabieg powinien być wykonywany tylko przez przeszkolonych pracowników służby zdrowia.

Princess Filler jest jednofazowym, wypełniaczem żelowym z kwasem hialuronowym, ma wiele zastosowań, np. wygładzenie zmarszczek. Princess Rich stosowany jest w mezoterapii, wstrzykiwany jest do powierzchniowej skóry właściwej, przy pomocy właściwej skóry. Princess Volume jest wysoce usieciowany, lepki, sprężysty, to jednofazowy wypełniacz żelowy z kwasem hialuronowy, m.in. do wygładzenia głębokich zmarszczek.

Dodaj komentarz