Rejestrator cyfrowy w przemyśle

Rejestrator cyfrowy w przemyśle

Wielozadaniowy rejestrator cyfrowy SHR-7082P Samsung to doskonała propozycja na budowę profesjonalnego systemu telewizji przemysłowej. Urządzenie pozwala na równoczesną rejestracją obrazu w czasie rzeczywistym z 8 kamer przemysłowych. Dodatkowo rejestrator SHR-7082P został wyposażony w 8 kanałów audio, dzięki czemu może także prowadzić cyfrowy zapis dźwięków. Podwyższona funkcjonalność, doskonała jakość rejestrowanych materiałów audio/video oraz stabilna praca to cechy, które najlepiej opisują 8-kanałowy rejestrator DVR Samsung z serii SHR-7082P.

Prezentowany rejestrator sygnałów audio/video oferuje zapis wizji z prędkością 200 klatek/sek. w rozdzielczości 352x288px lub 50 kl./s dla najwyższej rozdzielczości 704x576px. Wysoka częstotliwość odświeżania nagrywanych obrazów pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej jakości nagrań video. Dużą zaletą omawianego urządzenia jest również wydajna technika kodowania ruchomych obrazów MPEG-4, która nie tylko zmniejsza zapotrzebowanie na pamięć dysków ale także pozwala na dostosowanie jakości nagrań do indywidualnych wymagań użytkownika (8 poziomów jakości). Bardzo dobra jakość nagrań audio to zasługa wydajnego standardu ADPCM (16kHz). Technologia pracy TRIPLEX.

Rejestrator pozwala na indywidualną konfigurację nagrywania obrazów dla każdej podłączonej do niego kamery przemysłowej.

Dużą zaletą użytkową rejestratora cyfrowego z serii SHR-7082P jest wyjście HDMI, które pozwala na wyświetlanie obrazu Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Efektywna praca w sieci LAN/WAN/Internet

SHR-7082P Samsung posiada na swoim wyposażeniu nowoczesny interfejs sieciowy Fast Ethernet, który nie tylko pozwala na podłączenie urządzenia do sieci komputerowej ale także gwarantuje najwyższą jakość zdalnego monitoringu wizyjnego. Wraz z rejestratorem SHR-7082P Samsung otrzymujemy całkowicie za darmo profesjonalne oprogramowanie do zdalnej pracy, dzięki któremu możemy prowadzić bardziej efektywny nadzór wizyjny z poziomu sieci komputerowej LAN/WAN/Internet. Zdalne monitorowanie może odbywać się z dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowo urządzenie oferuje kilka ciekawych rozwiązań, w tym:

Archiwizacja nagrań audio/video

8-kanałowy rejestrator DVR Samsung z serii SHR-7082P doskonale sprawdza się w instalacjach monitoringu, w których zapis wizji i fonii prowadzony jest w trybie ciągłym. Standardowo rejestrator SHR-7082P posiada na swoim wyposażeniu dysk twardy HDD o pojemności 500GB, jednak dzięki zaawansowanej konstrukcji możemy w nim zamontować aż 5 dysków HDD o łącznej pamięci 5TB (max. 1000GB każdy z dysków). Dodatkowo urządzenie pozwala na obsługę zewnętrznych dysków o pojemności 2TB.

Rejestrator cyfrowy SHR-7082P posiada również na swoim wyposażeniu wbudowaną nagrywarkę CD/DVD, dzięki której eksportowanie danych i przenoszenie ich na inne urządzenia jest dziecinnie łatwe. Ponadto, wbudowana nagrywarka DVD to także doskonały sposób na stworzenie zewnętrznego archiwum nagrań audio/video.

Komfortowa obsługa

Komfortowa i łatwa obsługa to kolejna z zalet użytkowych modelu SHR-7082P. Urządzenie posiada w przejrzysty i przyjazny użytkownikowi, graficzny interfejs obsługiwany za pomocą myszy komputerowej. Pozwala to na szybkie i intuicyjne poruszanie się po opcjach rejestratora, co w rezultacie zwiększa jakość prowadzonego monitoringu wizyjnego.

Dodaj komentarz