Zimowe zakupy z kartą kredytową Millenium

Zimowe zakupy z kartą kredytową Millenium

Bank Millenium po raz kolejny proponuje klientom promocję na swoją kartę kredytową, a także bon podarunkowy Allegro o wartości 300 złotych. Ponadto karta Mastercard Impresja daje możliwość uzyskiwania zwrotów do 760 złotych, jeśli klient dokonuje płatności u skonkretyzowanych partnerów banku. Jakie są zasady promocji “Zimowe zakupy z kartą kredytową Millennium”?

Z promocji tej mogą skorzystać wyłącznie osoby, które mają dostęp do bankowości elektronicznej w banku Millenium, ponieważ tylko wnioski złożone drogą elektroniczną dają prawo do otrzymania bonu Allegro. W skrócie oznacza to, że promocja dotyczy osób, które mają założone konto osobiste w tym banku. Jeśli obecnie nie posiadamy konta w Millenium, warto zastanowić się nad otwarciem rachunku właśnie teraz, ponieważ na nowych klientów czekają dodatkowe gratyfikacje. Założenie konta w tym momencie wiąże się z otrzymaniem bonu Allegro opiewającego na kwotę 200 złotych, a także darmowe przesyłki z Allegro Smart i bonus o wysokości 20 złotych. Alternatywną opcją dla nowych klientów jest wybranie lokaty 2% i biletów do kina lub osiemdziesięciu złotych do wydania na zakupy. Jeśli więc rozważamy wybór odpowiedniego banku, Millenium wychodzi naprzeciw klientom, którzy cenią nie tylko dobre warunki umowy na stałe, ale również jednorazowe prezenty na start.

Otwarcie konta osobistego w Banku Millenium daje klientowi automatyczny dostęp do bankowości Millenet, którą można zarządzać za pomocą komputera lub telefonu. Za pomocą prostej w obsłudze strony lub intuicyjnej aplikacji można złożyć tutaj wniosek o kartę kredytową, która weźmie udział w promocji.

Uczestnikiem “Zimowych zakupów z kartą kredytową Millenium” może być każda osoba pełnoletnia, która co najmniej od 1 stycznia 2018 roku nie posiadała żadnej głównej kart kredytowej w Banku Millenium. Dotyczy to również klientów Eurobanku, w związku z tym, że został on przejęty przez Millenium. Należy również zorientować się, czy w tym okresie nasza dyspozycja odstąpienia lub wypowiedzenia karty nie była przetwarzana przez bank, bo jeśli tak, to fakt ten dyskredytuje klienta w przypadku ubiegania się o tę promocję.

Następne kroki, które musimy wykonać, to złożenie wniosku o kartę kredytową za pomocą bankowości elektronicznej do 31 stycznia 2021 roku. wybieramy wówczas kartę Mastercard Impresja lub Millenium Mastercard z limitem minimum 3000 złotych. Jeśli decydujemy się na kartę Mastercard Gold, limit musi wynosić co najmniej 5000 złotych. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na to, że w Banku Millenium oferta zawiera również karty Visa, jedna nie biorą one udziału w promocji. Konieczne jest, aby podczas zawierania umowy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz handlowych przez Internet i telefon oraz na otrzymywanie reklam firm, które współpracują z bankiem.

W ciągu najbliższych czterech miesięcy po zawarciu umowy należy co miesiąc wykonać kartą płatność na minimum 350 złotych. Transakcje te mogą być wykonywane w dowolnych sklepach i punktach usługowych, jednak nie opłaca się używać ich w zakładach bukmacherskich i totalizatorach sportowych, ponieważ Bank Millenium pobiera wówczas prowizję o wysokości 7 złotych.

Około 18 000 osób może wziąć udział w promocji, jednak ci, którzy złożyli wnioski najwcześniej, mają największe szanse na powodzenie. Jeśli jednak możliwości banku zostaną ograniczone wcześniej, stosowne informacje pojawią się na oficjalnej stronie banku. Nagroda za wypełnienie wszystkich warunków umowy, czyli bon Allegro o wysokości 300 złotych, zostanie przyznana w formie kodu. Klient będzie mógł wykorzystać bon w formie jednorazowych zakupów najpóźniej do 30 kwietnia 2022 roku.

“Zimowe zakupy z kartą kredytową Millennium” ma dodatkowe zalety, które trudno pominąć. Jej uczestnicy będą zwolnieni z miesięcznej opłaty za kartę aż przed dwanaście miesięcy, jeśli w każdym z tych miesięcy dokonają chociaż jednej transakcji kartą. Najwyżej ocenianą kartą w ofercie jest w tej chwili Mastercard Impresja, dzięki której można liczyć na zwroty o wysokości 760 złotych rocznie, jeśli dokonany zakupów w Sephorze, Empiku, Smyku czy w salonach innych partnerów banku, którzy są wyszczególnieni w ofercie.

Dodaj komentarz