Striptiz: lepiej zamówić do domu czy iść do klubu nocnego?

Striptiz: lepiej zamówić do domu czy iść do klubu nocnego?

Striptiz to niemała atrakcja dla większości mężczyzn. Ci mogą z niej skorzystać na dwa sposoby – zamówić striptizerkę do domu lub udać się do klubu go-go. Często panom wydaje się, że to pierwsze rozwiązanie jest znacznie lepsze. Czy na pewno takie jest? Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się więcej!

Striptiz bywa obowiązkowym elementem wieczorów kawalerskich

Striptizerka Warszawa to temat, który pojawia się zazwyczaj m.in. przy organizacji wieczoru kawalerskiego. Dla wielu mężczyzn to wydarzenie nie może odbyć się bez striptizu. Osobnicy płci często uważają bowiem że bez tego elementu impreza będzie nonsensowna, a pan młody nie pożegna odpowiednio stanu wolnego. Oczywiście każdy może mieć inne preferencje i nie chcemy w nie wnikać, jednak czy w takiej sytuacji lepiej zamówić tancerkę do domu, czy raczej pójść do klubu go-go?

Striptiz w domu czy wizyta w klubie nocnym?

Otóż nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ wiele zależy od konkretnej sytuacji. 

Gdy mieszkamy w małym mieście, w którym ciężko o kluby nocne, a niekoniecznie mamy możliwość podróży, pozostaje nam właściwie jedno wyjście. To może być dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na intymniejszej atmosferze (choć podkreślamy, że w night clubach są przygotowane specjalne, odosobnione pokoje do tego typu pokazów). Niektórzy ludzie czują się również bezpieczniej, bardziej swobodnie będąc w swoich czterech ścianach, co może mieć korzystny wpływ na przebieg całej imprezy. 

Gdy jednak wieczór kawalerski lub inne wydarzenie ma się odbyć np. w stolicy, lub innym dużym mieście, warto wybrać klub nocny go-go. 

Za tą opcją przemawia m.in. fakt, że na miejscu będzie czekało na Ciebie nawet kilkanaście tancerek, więc z pewnością, któraś z nich zwróci Twoją uwagę. Zamawiając jedną tancerkę do domu, nigdy do końca nie wiesz, kto przyjedzie, nie masz pewności, czy jej uroda lub styl tańca przypadnie Ci do gustu. 

Szczególnie ważne jest też to, że taniec prywatny w klubie nocnym kosztuje znacznie mniej. Musisz wziąć pod uwagę, że gdy zamówisz striptiz w domu, konieczne będzie poniesienie dodatkowych kosztów takich jak m.in. dojazd tancerki. 

Warto dodać, że decydując się na wieczór kawalerski w klubie nocnym New Orleans, można zdecydować się na jeden z kilku gotowych pakietów – Basic, Standard, Exclusive. Wspólnie wybierzcie ten odpowiedni i nacieszcie oczy wyjątkowymi pokazami w najlepszym warszawskim klubie go-go, istniejącym nieprzerwanie już od 19 lat!

Dodaj komentarz