Stemple – kiedy mogą się przydać i jak je wykorzystać?

Stemple – kiedy mogą się przydać i jak je wykorzystać?

Stempel to proste urządzenie, które może przydać się nie tylko w firmie, ale także w codziennym życiu. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rodzajów i kształtów stempli, dzięki czemu można ich używać, w praktycznie nieograniczony sposób. Kiedy można skorzystać ze stempla? Jak można go wykorzystać podczas prac artystycznych? Podpowiadamy.

Stemple ślubne

Pierwszym sposobem na stempel może być użycie go w papeterii ślubnej. Na takim przedmiocie można umieścić np. inicjały pary młodej, datę ślubu, romantyczny cytat oraz wiele innych rzeczy. Stempel ślubny może być bardzo przydatny w momencie, w którym zdecydowałaś się na samodzielne stworzenie zaproszeń na ślub. Stemplowanie kopert ślubnych czy nawet samych zaproszeń to dobry sposób na stworzenie oryginalnej papeterii niewielkim kosztem.

Ważne jest jednak to, aby wybierać tylko stemple dobrej jakości. Na stronie https://www.maxonline.pl/ znajdziesz stemple drewniane w różnych rozmiarach. Możesz spersonalizować stempel i w ten sposób podkreślić wyjątkowy charakter wydarzenia. Oprócz stempla możesz od razu zakupić poduszkę na tusz oraz tusz. Produkt możesz całkowicie dopasować do swoich potrzeb.

Stemple świąteczne i graficzne

Stemple mogą się przydać podczas tworzenia kartek z okazji świąt np. Bożego Narodzenia lub Wielkanocy. Można na nich umieścić dowolną grafikę i np. ozdabiać kartki oraz opakowania prezentowe. Stemplowanie torebek może okazać się dobrym pomysłem w przypadku firmowych prezentów. Jeśli prowadzisz własną działalność i chcesz mile zaskoczyć pracowników i kontrahentów, to podaruj im prezent, który będzie oznaczony firmowym, świątecznym stemplem.

Stemple graficzne można z kolei używać w dowolny sposób. Możesz nimi ozdabiać zaproszenia, opakowania zamówień w sklepie internetowym itd. Jeśli zajmujesz się tworzeniem rękodzieła, to możesz kupić specjalny stempel z napisem „hand made” i odbijać go na bileciku przyczepionym do produktu. Jak widzisz, istnieje mnóstwo sposobów, na to, jak wykorzystać stempel.

Ex libris

Ex libris to ozdobny znak, który służy do oznaczania książek. Można na nim znaleźć imię oraz nazwisko właściciela danego egzemplarza książki. Jeśli uwielbiasz czytać i masz sporą kolekcję książek, to taki sposób na ich oznaczenie powinien Ci się spodobać. To także dobry pomysł na prezent dla osoby, która jest zapalonym czytelnikiem. Na takim stemplu można umieścić imię i nazwisko napisane ozdobną czcionką lub stylizowane inicjały. Dobrym pomysłem będzie też umieszczenie grafiki, która jest bliska właścicielowi książki.

Dodaj komentarz