Znajdzreklame.pl – największa baza powierzchni reklamowych w Warszawie

Znajdzreklame.pl – największa baza powierzchni reklamowych w Warszawie

Reklama zewnętrzna to nieustannie jeden z najbardziej popularnych i skutecznych nośników reklamy. Połączona z innymi działaniami marketingowymi może zapewnić firmie rozwój, pozyskać nowych Klientów i wyróżnić Cię na tle konkurencji. To idealny sposób na poinformowanie o nowych produktach i usługach, istotnych zmianach zachodzących w obrębie marki, lub prowadzonych kampaniach mających znaczenie dla firmy i jej Klientów. Z form reklamy outdoorowej warto korzystać zawsze, szczególnie jeżeli nasz biznes skupia się w obrębie dużych miast, takich jak np. Warszawa, gdzie zmagamy się z dużą konkurencją niemalże w każdej branży.

Dlaczego warto zainwestować w billboardy w Warszawie?

Warszawa jest jednym z największych miast w Polsce, liczy około 1 792 718 mieszkańców, a to duża  szansa na przeprowadzenie owocnej kampanii reklamowej. Bez względu na to, czy posiadasz punkty usługowo – sprzedażowe stacjonarnie czy online, umiejscowione w odpowiednio zatłoczonych miejscach miasta lub jego obrzeżach billboardy, dają spore możliwości na zdobycie nowych Klientów, obserwatorów i na zwiększenie rozpoznawalności marki. W przypadku sieciówek, forma reklamy outdoorowej może przynieść korzyści nie tylko w rejonie, w którym pojawia się wydruk. Pamiętajmy, że przez Warszawę przewija się niezliczona liczba turystów, a także mieszkańców, którzy mieszkają w jej pobliżu. To, gdzie fizycznie Klient dokona zakupu nie ma większego znaczenia, ale ważne jest aby reklama do niego dotarła.

Jak zająć się wynajmem billboardu?

Jedną z największych firm w Polsce, która świadczy usługi związane z reklamą outdoorową jest Znajdzreklame.pl. Billboardy w Warszawie https://www.znajdzreklame.pl/billboardy/warszawa nie stanowią w tym przypadku żadnego wyzwania, firma dysponuje na tę chwilę aż 2971 miejsc reklamowych pod wynajem. Nawiązując współpracę z marką otrzymasz nie tylko dogodne miejsce dla swojej reklamy, ale także jej projekt – jeśli go nie posiadasz, wydruk oraz montaż. Kompleksowa obsługa sprawia, że zyskujesz czas na podjęcie innych działań marketingowych czy sprzedażowych i możesz cieszyć się profesjonalnie wykonaną usługą.

Ile kosztuje wynajmem billboardów w Warszawie?

W Znajdzreklame.pl https://www.znajdzreklame.pl masz do wyboru dwa formaty billboardów:

  • Billboardy o powierzchni 12m2 w rozmiarze 5,04m x 2,38m
  • Billboadry o powierzchni 18m2 w rozmiarze 6m x 3m

Cena wynajmu billboarów waha się między 590 zł, a 3990 zł miesięcznie i uzależniona jest od kilku czynników:

  • Miasta, w którym chcesz umieścić reklamę
  • Lokalizacji, na jaką się zdecydujesz
  • Długości kampanii marketingowej
  • Liczby wynajętych billboardów
  • Dodatkowej opcji oświetlenia, co korzystnie wpływa na odbiór reklamy po zmierzchu

Jeżeli nie dysponujesz odpowiednim budżetem na wynajęcie billboardu, warto mimo wszystko skontaktować się z firmą w celu omówienia szczegółów. Oferta outdoorowa w Znajdzreklame.pl jest na tyle szeroka i bogata, że firma z cała pewnością będzie w stanie zaoferować inne rozwiązanie na reklamę wybranego produktu lub usługi.

Dodaj komentarz